Przeczyszczanie i odchudzanie w jednym

Stosujesz kilka środków wspomagających odchudzanie? Jeden produkt, który pomaga spalić nadmierne kalorie, drugi który daje efekt przeczyszczający? Masz wrażenie, że posiadasz w domu wypchaną po brzegi, do granic możliwości apteczkę? Skończ z tym i sięgnij po nowość ze sklepu Vitalab – środek Acai Flush, który daje Ci największe korzyści w jednej kapsułce!

Dlaczego warto powiedzieć „tak” zdrowemu i zbilansowanemu odchudzaniu?

  1. Ponieważ daje długie i zdrowe efekty.
  2. Gwarantujesz zbilansowane działanie, dzięki zharmonizowanej ilości aktywnych składników.
  3. Unikasz efektu jojo.
  4. Decydując się na Acai Flush, pamiętasz o jednej kapsułce, a nie o dwóch, trzech, jak to jest w przypadku innych środków.
  5. Wyjeżdżając, zabierasz tylko jedno opakowanie.

Działanie wspomagające odchudzanie
Acai Flush to suplement diety, po który warto sięgnąć, by ułatwić sobie odchudzanie. Mając go pod ręką, zwiększasz efektywność swoich działań. Przede wszystkim otrzymujesz kompleksową kurację, co w przypadku jednofazowych, działających w jednym kierunku, środków nie jest możliwe.

Acai Flush oddziałuje na organizm za mocą naturalnej jagody Acai Berry oraz środka na przeczyszczenie Colon Cleanser. Walczy z problemami z wypróżnianiem, wzdęciami, biegunkami, kończy problem z nieefektywnymi dietami. Poza przyspieszeniem metabolizmu pozwala na uzyskanie efektu korzystnie oddziałującego na układ krwionośny i serce oraz układ immunologiczny. Poprawia wygląd skóry, dzięki usunięciu toksyn z organizmu.

Acai Berry roślina pochodząca z amazońskich lasów równikowych aktywnie przyspieszając metabolizm, hamuje rozwój komórek nowotworowych, zmniejsza problemy z nadmiarem cholesterolu. Jest bogatym i niezastąpionym źródłem antyoksydantów, kwasów Omega 6, kwasów Omega 9, wapnia, cynku, fosforu, miedzi, witamin: B1, B2, B3, C i E. Wyróżnia się zawartością 18 aminokwasów i 29 kwasów tłuszczowych.

Zażywanie
Wystarczą dwie tabletki zażywane ze szklanką wody rano, by odczuć maksymalne działanie preparatu. Opakowanie zawiera 60 kapsułek. Starcza na miesiąc stosowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *