BIO CLA sposób na chudnięcie bez diety?

Producenci, którzy przekonują, że wystarczą tabletki, aby poradzić sobie z całym problemem nadmiernego tłuszczyku, starają się nas skusić tym sposobem do zakupu ich produktów. Ich przekonywanie ma raczej mało wspólnego z prawdą. Dobre efekty odchudzające zagwarantuje nam przede wszystkim dieta oraz ćwiczenia. O skuteczności danego produktu odchudzającego można mówić głównie w kontekście jego mocy wspomagającej odchudzanie. Właśnie pod tym względem można oceniać go jako warty polecenia bądź całkowicie nieskuteczny.

Duże opakowanie na skuteczne odchudzanie
Preparat BIO CLA wzbogacono ekstraktem z herbaty. Oprócz stężonego kwasu linolowego  (CLA) posiada również bardzo skuteczny w odchudzaniu ekstrakt z zielonej herbaty. Pozostałe składniki to żelatyna, glicerol i karmel amoniakalny.  Opakowanie mające aż 125 kapsułek pozwala na okres zażywania, który pokazuje już pierwsze efekty kuracji. Preparat oprócz tego, że pomaga w skutecznym odchudzaniu, obejmuje swoim obszarem wpływów również utrzymywanie optymalnej wagi ciała.

Podstawowe zalety stosowania to: hamowanie głodu, blokowanie wchłaniania tłuszczu (dzięki czemu ryzyko przytycia podczas zażywania tego preparatu jest dużo mniejsze). BIO CLA , co warto mocno podkreślić, zmniejsza ochotę na słodycze oraz wiele niezdrowych przekąsek. Co prawda producent zapewnia, że preparat spala tłuszcz również podczas spoczynku, to oczywiście najlepszych efektów można oczekiwać wtedy, kiedy wraz z jego zażywaniem zwiększymy aktywność fizyczną (należy ćwiczyć przynajmniej trzy razy dziennie przez trzydzieści minut).

Sposób zażycia

BIO CLA z ekstraktem herbaty dostępny jest w formie kapsułek. Należy je zażywać trzy razy dziennie po dwie kapsułki. Uwaga: musisz uważać na dzienną ilość zażywanych kapsułek. Nie wolno przekraczać dziennej zalecanej dawki!

Opinie
Osoby zażywające tabletki BIO CLA z ekstraktem herbaty od dwóch-trzech miesięcy wskazują na ich bardzo dobre działanie. Niektórzy chudną już po trzech tygodniach stosowania! Niemal wszyscy, którzy zdecydowali się spróbować podkreślają ich skuteczność oddziaływania. Najczęściej określają je jako „bardzo dobre” mające „zachwycające działanie” oraz mówią, że nie zamieniliby ich na inne. Tabletki pozwalają schudnąć pięć-siedem kilogramów w ciągu jednego miesiąca. Dane producenta wskazują, że BIO CLA z zieloną herbatą pozwala obniżyć wagę ciała o 9,2 kilograma przez osiem miesięcy.

Można znaleźć głosy, które są zawiedzione, ponieważ tabletki bez odpowiedniej diety oraz wysiłku fizycznego nie pozwalają cieszyć się efektami, jakich można się po nich by było spodziewać. Jednak opinie te należy potraktować z dystansem. Trudno przecież wymagać efektów bez żadnego wysiłku.

Przeciwwskazania

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • wiek poniżej 18 lat

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu nie jest jednak już cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, jaskra, itd. Preparat jest całkowicie bezpieczny i jego zażywanie nie wiąże się z występowaniem żadnych skutków ubocznych. Jedyne przeciwwskazania (ciąża i karmienie piersią) wynikają z braku badań przeprowadzanych na kobietach spodziewających się dziecka i dopiero co rodzących.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *