Szybka dieta oczyszczająca

Chcesz stosować dietę oczyszczającą? Musisz być zdrowy! Jeśli cierpisz z powodu schorzeń układu pokarmowego, krążenia, moczowego, daj sobie z nią spokój. Równie niewskazana jest dieta oczyszczająca dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. To nie jest czas na odchudzanie! Zaplanuj go wtedy, kiedy będziesz mógł zrezygnować całkowicie z ciężkostrawnych dań, używek i mocno solonych, kalorycznych produktów.

Jak powinna wyglądać dieta trwająca 10-14 dni?
Ekspresowa dieta powinna polegać na jedzeniu warzyw i owoców przez pierwsze dwa-trzy dni. Najlepiej, by były one suszone lub gotowane. W tym samym czasie zaleca się picie świeżych soków owocowych i warzywnych. Czwarty dzień diety przynosi ulgę, można włączyć do niego produkty mleczne – maślankę, kefiry, jogurt naturalny. Niestety nie zaleca się jeszcze jedzenia serów i twarogów. Można je wprowadzić od ósmego dnia. Od szóstego dnia dozwolony jest dziki ryż i grube kasze. W 10 dniu można wprowadzić rybę gotowaną i chude drobiowe mięso. Przez cały okres trwania diety nie zapominaj pić dużej ilości naturalnej niegazowanej wody mineralnej.

Dieta na 3 dni
Dieta ekspresowa może trwać również trzy dni. Ta należy do grup diet, jakich nie powinno się przedłużać, bo wraz z czasem jej trwania rośnie ryzyko wystąpienia efektu jojo. Wystarczą jednak nawet trzy dni. Pozwalają one schudnąć aż trzy kilogramy, co daje efekt wprost niewyobrażalny, jeśli się porówna inne metody odchudzania.

Na czym polega ta dieta? Jest bardzo prosta. Wystarczy pić na pół godziny przed każdym posiłkiem koktajl warzywny. Dozwolone są też warzywa i owoce, niewielkie ilości węglowodanów w postaci pełnoziarnistego pieczywa.

Efekt

  • Uczucie lekkości
  • Usunięcie nadmiaru toksyn z organizmu
  • Powrót harmonii
  • Napięta i jędrna skóra
  • Redukcja obrzęków – worków pod oczami
  • Niższa waga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *