• POLECANE PRODUKTY:
  • Dietrine
  • Avatrim
  • Hoodia Gordoni Plus
  • Acai Berry Select

Nielegalne tabletki na odchudzanie

28 Sie
Autor: Dorota
Silvets - Kompleks naturalnych składników wspomagających odchudzanie

Bardzo wkurza mnie agresywne promowanie tabletek szkodliwych dla zdrowia, a nawet w skrajnych przypadkach zagrażających życiu. Przepraszam Was na samym wstępie za te dość mocne, jak na konwencje tego bloga, słowa, jednak jakoś delikatniej nie potrafię. Człowieka aż krew zalewa gdy ma świadomość, że przez nielegalne tabletki na odchudzanie spada wiarygodność do wszystkich suplementów diety! To mocno niesprawiedliwe, zwłaszcza dla naturalnych, w 100% bezpiecznych tabletek. Przecież obok nielegalnych i szkodliwych wyrobów są produkty w pełni przebadane…Niby wszyscy o tym wiedzą, a mimo to ciągle zakazany owoc najlepiej smakuje!

Niska cena + niska jakość

Nielegalne produkty zawsze są w promocyjnych cenach. Zauważyliście to? Producenci lub dystrybutorzy manią osiągnięciem niewiarygodnych efektów w krótkim czasie. Przekonują, że ich produkty działają tak samo, jak inne droższe specyfiki. „Zapominają” tylko dodać, że ich niższa cena została osiągnięta kosztem badań, których nad działaniem preparatu nie wykonano. Może też po prostu wynikać z nielegalnego pozyskania składników preparatu lub oferowania zagrażającego życiu suplementu diety, który daje efekty razem z trudnymi do zaakceptowania skutkami ubocznymi.

Nielegalny produkt na bazie amfetaminy z Chin

Policjanci jakiś czas temu ostrzegali przed nielegalnym, bo opierającym swoje działanie na pochodnej amfetaminy (sibutraminie), specyfiku z Chin.
Na liście najgroźniejszych produktów znalazł się Meizitang  najzwyklejsza w świecie trucizna, która „chce uchodzić” za specyfik odchudzający. Preparat kosztuje od około 70-140 złotych. Jest reklamowany jako prawdziwy hit, który pozwala w 30 dni stracić nawet 12 kilogramów.

Dzisiaj w Internecie ciągle można nabyć Meizitang pod nazwą: Lida Meizitang, Meizitang zielony, Meizitang czerwony. Mimo że w składzie preparatu opisanego na stronie, której nazwy nie podam, by jej niepotrzebnie nie reklamować, nie znajdziemy zakazanych substancji, tylko teoretycznie same zioła (marzanna, łzy Joba, kiełki błotnicy, liście lotosu, koncentrat błonnika i celulozy, wyciągi z pestek arbuza, dyni i tykwy), to strona firmy rozprowadzającej suplementy budzi wątpliwość, czy rzeczywiście preparaty są w pełni legalne, a ich skład taki, jak na niej podano. Konkrety? Brak na witrynie informacji o adresie sklepu, nazwie firmy, itd. Wszystko budzi na niej wątpliwość..

Odchudzanie, które zabija

O co tyle krzyku? Meizitang jest odpowiedzialny za śmierć kilkudziesięciu osób na całym świecie. Preparat silnie uzależnia i w konsekwencji niestety prowadzi do śmierci. Typowymi objawami jego stosowania są: kołatanie serca, skoki ciśnienia, napady paniki, halucynacje. Zażywanie na własną rękę tego preparatu jest bardzo niebezpieczne. Można się zdecydować na tego typu kurację tylko pod ścisłą kontrolą lekarza.

Chińskie suplementy zakazane

Nie tylko w Polsce policja interesuje się zakazanymi składnikami w suplementach diety. Rynek ten jest kontrolowany na całym świecie: we Włoszech sibutramina jest zakazana, w Niemczech podobnie (po tym jak doprowadziła do śmierci 34 osoby), w Wielkiej Brytanii też jej nie kupimy ze względu na opisane w angielskiej prasie nieodwracalne uszkodzenia wątroby do jakiej doprowadziła. Mimo to mocno dziwią mnie dążenia niektórych zdeterminowanych w odchudzaniu osób, które za pośrednictwem tego zakazanego specyfiku chcą osiągnąć szybkie efekty, ryzykując nawet swoim zdrowiem…

Miaozi – mongolskie tabletki

Na portalu TVN 24 można przeczytać historię pani Anety, która zaczęła odchudzać się po ciąży. Zdecydowała się na specyfik, który poleciła jej koleżanka. Szybko schudła 6 kilogramów. W dwa tygodnie osiągnęła znakomity wynik. Co z tego, jeśli nie mogła cieszyć się tym rezultatem. Razem z efektem odchudzającym kobieta zaczęła narzekać na liczne efekty uboczne, które, jak sama wyznaje, prawie zniszczyły ją i jej rodzinę: mocne bóle głowy, suchość w ustach, osłabienie wzroku, łamiące się włosy i paznokcie. Kobieta szybko przerwała kurację. Dzisiaj przestrzega przez zażywaniem tego typu preparatu wszystkich, którzy chcą sięgać po wschodnie preparaty odchudzające.
Pani Aneta zażywała Miaozi, czyli wspomniany wyżej Meizitang. Tabletki pozyskała od sprzedawcy rozprowadzających je w nielegalny sposób.

Legalny lek na odchudzanie

Sibutramina, którą znaleźć można między innymi w Meizitangu rozprowadzanym w Polsce nielegalnie, to silny składnik leków na odchudzanie, które należy przyjmować pod czujnym okiem lekarza. W Polsce na receptę znaleźć można go w dwóch lekach: Meridii i Zelixie. Oba leki dost dostępne są wyłącznie na receptę.

W naszym sklepie znajdziecie tylko legalne, w pełni bezpieczne i przebadane specyfiki. Wolne od skutków ubocznych.