Jak wykorzystać Acai Berry w odchudzaniu?

To, że Acai Berry to owoc, którego spożycie ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie, wiadomo nie od wczoraj. Wątpliwości może budzić to, w jaki właściwie sposób włączyć ten składnik w codzienną dietę, by czerpać z niego pełnymi garściami. Instrukcja poniżej.

Co kryje Acai Berry?

Acai Berry to niezwykły przeciwutleniacz, owoc o właściwościach przeciwzapalnych i antybakteryjnych. Źródło kwasów omega-3 oraz omega-6. Produkt bogaty w błonnik, oraz witaminy z grupy B. Właściwości zdrowotne tego owocu są niezaprzeczalne. O skuteczności jagody w terapii odchudzającej świadczą natomiast głosy wielu zadowolonych osób, którzy zdecydowali się spróbować. Historii odchudzania z Acai jest naprawdę wiele….Jak napisać swoją? Instrukcja poniżej!

Śniadanie

Rozpocznij dzień od bogatego w błonnik śniadania. Możesz sięgnąć po płatki i mleko. Oprócz tego poranek to ta pora dnia, kiedy należy zastosować około 250 ml soku z Acai lub pastylkę zawierającą w swoim składzie wyciąg z niezwykłej jagody.
W ten sposób rozpoczniesz dzień zdrowo, dostarczając organizmowi dokładnie tego, co potrzebuje do aktywnie spędzonego dnia. Pożywne śniadanie to ponadto mniejsze ryzyko podjadania, które obarcza się winą za szybkie tycie.

Ćwicz często

Najlepiej, jeśli uda Ci się znaleźć chwilę wczesnym popołudniem. Minimum to trzydzieści minut dziennie, a optymalnie godzina. Trening powinien być średniointensywny, ale utrzymywany ciągle na tym samym poziomie.
Na pół godziny przed treningiem zażyj drugą tabletkę Acai Berry, popijając ją dużą ilością naturalnej wody mineralnej.

Pożywnie i lekko

Jedz pożywne, a z drugiej strony lekkie obiady i kolacje. Wybierane przez Ciebie posiłki powinny mieć niską zawartość tłuszczu. Jeśli nie udało Ci się zażyć Acai Berry przed treningiem, a jesteś przed obiadem, zażyj drugą tabletkę właśnie teraz.
Dwie dawki podczas dnia wystarczą. Nie ma potrzeby, by zażywać Acai przed snem. Tym sposobem bowiem można mieć problemy z zaśnięciem. Drugą tabletkę należy połknąć najpóźniej 5 godzin przed pójściem spać.

Na koniec uwaga: by w ogóle zaczynać swoją przygodę z Acai Berry, należy wybierać pigułki z dobrego źródła, w innym przypadku nie ma co liczyć na to, że pomogą. Niestety ciągle na rynku jest wiele podróbek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *