Zumba – nowy sposób na szczupłą sylwetkę?

Słyszeliście o zumbie? Ciekawej zabawie i aktywności łączącej elementy tańca i aerobiku? Sposobie, który poprzez ruch pozwala w innowacyjny sposób połączyć fitness i rozrywkę i ukształtować sylwetkę. W ten sposób zapewniając poczucie dbałości o wygląd i świetne samopoczucie. Zumba to sposób na optymizm i lepszy humor nie tylko w trakcie zajęć, ale na długo po ich zakończeniu.

Dla każdego?

Zumba to innowacyjny sposób na piękną sylwetkę. Biorąc udział w zajęciach, nie trzeba się obawiać, że pomylimy kroki, te są wyjątkowo proste i połączone z motywującą muzykę, dają doskonałą atmosferę do aktywnego poruszania się. Takie ćwiczenia to doskonała okazja do zabawy i idealny sposób na przyjemność porównywalną do tej odczuwanej w trakcie udanej imprezy w doborowym towarzystwie.
Muzyka, która towarzyszy zumbie porywa do zabawy, pozwala na rytmiczne poruszanie się w rytmie latynowskich dźwięków. Zumba to latynowski gorący rytm oraz niezawodny fitnnes. To sposób bycia i radość. Wszystko, co najlepsze co można znaleźć w takich stylach, jak merengue,cumbia, salsa, reggaeton, samba, flamenco, taniec brzucha, cha-cha, twist, rumba.

Kto i jak wymyślił zumbę?

Zumba to rodzaj zabawy, który przez przypadek został wymyślony przez Portugalczyka Beto Perez, który wybierając się na zajęcia fitness, zapomniał płyt do ćwiczeń. Zdecydował się wziąć muzykę z auta i całkiem spontaniczne stworzył nowy styl ćwiczeń i metodę na doskonałą zabawę.

Nawet nie wiesz, że ćwiczysz

Największym atutem zumby jest to, że jest to świetna zabawa, podczas której nawet nie czujemy jak spalamy kalorie. Nie trzeba liczyć czasu, ani energii.
Dodatkowo dzięki temu, że aktywność jest w miarę łatwa do opanowania, nie trzeba liczyć czasu ani energii.

Ujędrnienie ciała

Zumba pozwala nie tylko spalić kalorie. Dzięki temu, że jest to naturalna forma ruchu umożliwia również kształtowanie sylwetki. Stanowi również doskonały sposób na ujędrnienie ciała, także w tych najbardziej drażliwych, opornych na ćwiczenia obszarach, jakimi są – uda i brzuch.

Najbardziej znana forma fitness

Zumba to odmiana fitnessu, która swoimi pozytywnymi wibracjami podbija cały świat. Została pokochana przez tysiące osób – zarówno w USA, jak i w Rosji, a także w Polsce.

Zalety

  • doskonale poznajesz swoje ciało,
  • chudniesz, nawet nie wiesz kiedy
  • kształtujesz swoją sylwetkę,
  • rozrywka i sposób na lepszy humor
  • lepsza metoda na poprawę nastroju niż słodycze
  • zabawa dla wszystkich
  • idealny sposób dla każdego, niezależnie od wieku,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *