Slimette – Twój sposób na szczupłą sylwetkę

Slimette to suplement diety, który zwiększa powodzenie każdej kuracji odchudzającej. Preparat został stworzony z myślą o najbardziej wymagających konsumentach, którzy nastawieni są na szybkie i długotrwałe rezultaty.

W jaki sposób Slimette pomaga pozbyć się niechcianych kilogramów?

  • przyspiesza metabolizm, dzięki czemu Twój organizm szybciej spala tkankę tłuszczową,
  • hamuje łaknienie i daje poczucie sytości,
  • dodaje energii i siły, dzięki której możesz częściej i sprawniej wykonywać ćwiczenia i spalać dodatkowe kalorie,
  • wspomaga spalanie tłuszczu i reguluje poziom cholesterolu.

Jakie składniki zawiera Slimette?

Suplement Slimette to pełnowartościowe składniki, które pomagają zrzucać kilogramy i nie zagrażają Twojemu zdrowiu. Głównym składnikiem suplementu jest wyjątkowa Jagoda Acai. Jest jednym z najlepszych owoców stosowanych w kuracjach odchudzających. Zawiera mnóstwo protein i najzdrowszych tłuszczy (Omega 3, 6 i 9). To też  źródło wapnia, miedzi, potasu, cynku, magnezu oraz licznych witamin. Jagoda Acai jest bardzo cenionym owocem w dietetyce. Pomaga eliminować tkankę tłuszczową jednocześnie dostarczając organizmowi wielu niezbędnych witamin i minerałów. Jagoda Acai ma także swoje zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości.

Preparat Slimette oprócz Jagody Acai ma w swojej zawartości również dodatkowe 4 wyjątkowe składniki, które razem tworzą nowoczesny i niezawodny preparat na odchudzanie:

  • Guarana
  • Zielona Herbata
  • Papryka Cayenne
  • L-Karnityna

Guarana działa stymulująco oraz zwiększa poziom energii. Wyciąg z zielonej herbaty wspomaga trawienie tłuszczu, poprawia metabolizm i reguluje poziom cholesterolu. Dodatkowo zmniejsza łaknienie i daje poczucie sytości. Papryka Cayenne pomaga utrzymać optymalną wagę ciała i wspomaga przemianę materii. L-Karnityna zwiększa produkcję energii, przyspiesza metabolizm i pomaga spalać długołańcuchowe kwasy tłuszczowe.

Tyle cennych i zdrowych składników w jednej kapsułce Slimette! Jeśli poważnie myślisz o odchudzaniu i pragniesz, aby Twoja dieta zakończyła się sukcesem sięgnij po Slimette –  specjalistkę w zrzucaniu zbędnych kilogramów i strażniczkę prawidłowej masy ciała!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *