Zgrabne pośladki – teraz to zdecydowanie prostsze!

Zgrabne, uniesione i ładnie wyrzeźbione pośladki to marzenie niejednej kobiety. To atrybut kobiecego ciała, za którym mimowolnie odwraca się wiele męskich głów. Nie tak łatwo je osiągnąć, ale dla osób systematycznych i zdeterminowanych marzenie może się spełnić. Chcesz poznać receptę na piękny wygląd pupy?

Wystarczy zestaw ćwiczeń i odpowiednie kosmetyki. Kilka tygodni pozwoli Ci osiągnąć upragniony efekt. Zgrabne pośladki nie są wcale poza Twoim zasięgiem. Nie musisz ich zazdrościć innym. Możesz sama zrobić wiele, by ich wygląd był bliski dotąd niedoścignionemu ideałowi. Wystarczy, że poświęcisz pół godziny każdego dnia, by już za kilka tygodni, poczuć tę miłą dumę, która udowodni Ci, że jeśli chcesz, to jesteś w stanie uzyskać wszystko.

Ruch, ruch, ruch

Najgorszy dla pośladków jest siedzący tryb życia. Z myślą o zgrabnych pupach należałoby spalić i połamać wszystkie krzesła. Niestety tak się nie da, dlatego traktujmy niedogodności, z jakimi muszą się mierzyć każdego dnia nasze pośladki z wyrozumiałością i postarajmy się, kiedy to możliwe po prostu się ruszać.

Zamiast siadać w autobusie, postójmy, zamiast jechać 5 minut samochodem, zróbmy sobie spacer, zwracając uwagę, by chodzić, stawiając wydłużone kroki, dzięki czemu podczas naszych wędrówek będą intensywnie pracowały nasze mięśnie. Możemy jeszcze lepiej wspomóc mięśnie pośladków, wybierając na spacery tereny pagórkowate. Podczas wchodzenia pod wzniesienie pośladki w naturalny sposób napinają się, a całe ciało spala niewyobrażalne ilości kalorii. W ten sposób dodatkowo można schudnąć!

Im więcej będziesz miała możliwości do ruchu, tym lepiej. Nie potrzeba maratonów, wyjść na siłownię, czy innych męczących godzin ćwiczeń. Wystarczy zmienić swoje przyzwyczajenia. Zamiast windy, wybrać schody i zamiast samochodu, przesiąść się na rower.  W ten sposób zyskasz nie tylko lepszy wygląd pośladków, ale lepsze samopoczucie, zdecydowanie atrakcyjniejszy wygląd i pozytywnie wpłyniesz na zdrowie, dając sobie spory zastrzyk energii.

Ćwiczenia na piękne pośladki

Po tym, jak przez dwadzieścia minut będziesz każdego dnia energicznie spacerowała lub dojeżdżała na rowerze do pracy, pozostaje 10 minut z zadeklarowanego na wstępie czasu na ćwiczenia wykonywane typowo na pośladki. Masz wiele możliwości jak poprawiać ich wygląd, przedstawię Ci najskuteczniejsze.

Ćwiczenie numer 1
Stań w rozkroku, z nogami na szerokości bioder. Ugnij kolana pod kątem 45 stopni, tak aby kolana były ponad stopami. W tej pozycji zrób wymach na bok prawą nogą, zwracając uwagę, by kolana ciągle były ugięte. Powróć do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenie na lewą nogę. Na każdą stronę wykonaj po dziesięć powtórzeń.

Ćwiczenie numer 2
Połóż się na podłodze na brzuchu. Wciągnij brzuch, napnij pośladki i unoś nogi nad ziemię, utrzymując tę pozycję przez około 5 sekund. Rozluźnij nogi, ale nie dotykaj podłogi. Powtarzaj ćwiczenie 10-15 razy.

Ćwiczenie numer 3
Kolejne ćwiczenie wykonuj w rozkroku, poprzez napinanie mięśni pośladków oraz zniżaniu ich, tak jakbyś chciała usiąść na niewidocznym krześle. Stopy powinny stać równolegle na wysokości barków. Podczas skłonu kolana nie powinny wystawać przed palce. Ćwiczenie należy wykonywać w dobrym tempie, zniżając się i podnosząc do pozycji wyjściowej. Ważne jest również to, by nie garbić się i trzymać tułów prosto.

Nowoczesne kosmetyki

W procesie poprawy wyglądu pośladków bardzo ważną rolę spełniają profesjonalne kosmetyki, które poprzez działanie na skórę oraz przenikanie do tkanek znajdujących się pod nią wpływają na wygląd pośladków, wyraźnie je podnosząc, ujędrniając oraz walcząc z często występującymi defektami skóry na tym obszarze: cellulitem, rozstępami, bliznami.

Revitol Butt Enhancement Cream systematycznie nanoszony na skórę pozwala obserwować efekty działania już po kilku tygodniach. Najlepiej jego stosowanie połączyć z ćwiczeniami tak, by osiągnąć lepsze i szybsze rezultaty.

Bezpieczeństwo aplikacji kosmetyku gwarantuje naturalny skład, a przede wszystkim doceniana wśród osób aktywnie dbających o siebie: zielona herbata, masło shea, algi (morszczyn pęcherzykowaty), retinol A, kofeina, wyciąg ze skrzypu i papryka capsicum. Najlepszą rekomendacją produktu jest jego pozytywna ocena przez instruktorów fitness na całym świecie.

Zatem jeśli zależy Ci na naprawdę dobrych efektach, nie ma na co czekać! Zacznij ćwiczyć i stosować profesjonalny preparat już dziś, a Twoje pośladki w końcu będą takie jak zawsze chciałaś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *