Fibre Select pozwala usunąć toksyny – przyczynę wielu chorób

Codzienny pośpiech nie sprzyja dbaniu o siebie. Co prawda mamy modę na bycie fit, świetne kosmetyki i chirurgię plastyczną, jednak praktyka pokazuje, że to nie wystarczy. To ciągle za mało…Potrzeba czegoś więcej, co odmieniłoby niepokojące trendy do tycia i walki z problemami trawiennymi. Okazuje się, że punktem przełomowym jest rozpoczęcie systematycznego oczyszczenia ciała, poprzez usuwanie gromadzących się toksyn. W tym pomocny jest nowy, niesamowity produkt – błonnik witalny Fibre Select.

Dlaczego warto nabyć Fibre Select i w jaki sposób za jego pośrednictwem można zmienić życie?

Skąd biorą się toksyny?

Żeby zrozumieć, dlaczego należy dbać o usunięcie toksyn z organizmu, warto napisać kilka słów o tym, skąd one się biorą. Niestety jesteśmy torpedowani przez toksyny w każdym momencie naszego życia i nie sposób się uwolnić od nich w 100%.

Po pierwsze wnikają one do naszych organizmów wraz z codziennymi posiłkami. To dlatego, że nasza dieta jest daleka od ideału – za bardzo słodka, za mało w niej warzyw, za wiele przetworzonych produktów, a niewiele dań przygotowywanych z lokalnych sezonowych produktów spożywczych. Szacuje się, że każdego roku przeciętny Polak spożywa kilka kilogramów dodatków i ulepszaczy dodawanych do żywności, które nie dość, że nie pomagają nam zachować zdrowia, to są szkodliwe.

Szaleńczy styl życia sprawił, że coraz więcej posiłków spożywamy w niesprzyjającej zdrowiu formie. Sięgamy po wysokoprzetworzone dania, w których niewiele jest cennych składników odżywczych i witamin. Pokusa jest spora, by po męczącym dniu po prostu odgrzać obiad zamknięty w szczelnej folii zamiast przygotować go od podstaw…To przecież wygodny i szybki sposób, by zaspokoić głód. Niestety decyzje te niosą za sobą pewne konsekwencje, o których na co dzień nie myślimy.

Toksyny wnikają również razem z powietrzem, które jest zwyczajnie zanieczyszczone przez spaliny. Nie trzeba mieszkać w Krakowie, by obawiać się smogu. Jakość powietrza w polskich miastach pozostawia wiele do życzenia. I to w każdym regionie kraju!

Toksyny dostarczane są wraz z używkami (szczególnie sporym źródłem toksyn jest palenie papierosów), lekami. Myślałeś o tych źródłach?

I na koniec coś, z czym każdy z nas musi się borykać i od czego trudno uciec – stres. To właśnie on jest poważną przyczyną gromadzenia się toksyn w organizmie.

Dlaczego organizm nie jest w stanie sam usuwać nadmiaru toksyn?

W czasach naszych rodziców i dziadków było prościej. Nasi przodkowie żyli w bardziej sprzyjającym środowisku, większość dań przygotowali samodzielnie, nie sięgali po żywność wysoko przetworzoną, bo po prostu jej nie było. Jeśli chciało się zjeść coś dobrego, trzeba było po prostu to przygotować. Poza tym środowisko nie było tak mocno zanieczyszczone jak dzisiaj, istniały również inne metody produkcji.

Jak jest dzisiaj?

Na pewno wygodniej. Mamy nieograniczony wybór produktów. Jednak ich jakość nie jest najlepsza. Producenci używają mnóstwa dodatków do żywności, które mają wydłużyć ich trwałość, co z punktu widzenia klienta jest wskazane, niestety źle oddziałuje na nasze zdrowie i stanowi źródło toksyn, których dostarczamy obecni na potęgę.

Niewielka ilość toksyn nie stanowi zagrożenia dla organizmu (oczywiście jeśli prawidłowo funkcjonuje, a z tym bywa różnie, zwłaszcza w kontekście pracy układu pokarmowego). Można ją bez trudu usunąć, w tym celu między innymi pocimy się, wydalamy.

Jednak gdy ilość toksyn dramatycznie rośnie, nasz organizm się buntuje. Skutki są łatwo zauważalne, choć rzadko kojarzone ze zbyt dużą ilością toksyn.

Jak nadmiar toksyn wpływa na nasze samopoczucie?

Niestety toksyny, oprócz tego, że się gromadzą w naszych organizmach, to negatywnie wpływają na funkcjonowanie naszego ciała. Są przyczyną:

 • złego samopoczucia,
 • osłabienia,
 • apatii,
 • braku sił,
 • szarej, zmęczonej skóry,
 • spowolnionego metabolizmu,
 • zaparć, problemów trawiennych,
 • nadmiernego wypadania włosów,
 • kruchych paznokci,
 • szybszego starzenia się skóry,
 • pobudzonego apetytu,
 • ochoty na słodycze.

Już widzisz? Toksyny oddziałują na nasze organizmy na wiele sposobów. Pogarszają nasze samopoczucie, odbierają energię, sprawiają, że zmieniamy się w apatyczne osoby, którym większa aktywność sprawia trudność.

Toksyny mają również niekorzystny wpływ na wygląd, sprawia, że zamiast przypominać najlepszą wersję siebie, stajemy się szarzy i przemęczeni. Trudno nam dbać o wygląd, bo nawet najlepsze kremy i zabiegi kosmetyczne nie dają takich efektów, jakbyśmy chcieli uzyskać.

Jak pozbyć się nadmiaru toksyn?

Już wiesz, czym są toksyny, w jaki sposób wnikają do Twojego ciała i jakie szkody przynosi ich obecność. Czas odpowiedzieć na pytanie, jak się ich pozbyć. Odpowiedź nie jest niestety taka oczywista, w praktyce wymaga cierpliwości i systematyczności. Jednak jeśli podejmiesz wyzwanie, efekty mogą Cię mocno zaskoczyć.

Produktem, któremu należałoby się przyjrzeć w kontekście nadmiaru toksyn w organizmie jest Fibre Select błonnik witalny w formie proszku do rozpuszczenia w wodzie, soku czy innym napoju. Fibre Select, tym wyróżnia się od innych podobnych środków, że nie zawiera smaku ani zapachu i tym samym nie zmienia charakteru przyjmowanych płynów. To dobrze, bo korzystasz z zalet Fibre Select, ale nie musisz rezygnować ze smaku ulubionego soku czy herbaty. Na co dzień to ogromny atut!

To jednak za mało, by rekomendować ten środek. Co sprawia, że jest on godny uwagi? Najważniejszy jest skład, który decyduje o skuteczności Fibre Select. Wystarczy wymienić: mikronizowany błonnik jabłkowy, łupinę nasienną babki jajowatej, mikronizowany błonnik lniany, oligofruktozę z korzenia cykorii, inulinę, guma guar.

Wszystkie te składniki pozwalają dostarczyć aż 10 gramów niezwykle silnego błonnika, działającego niczym najlepsza miotełka usuwająca nadmiar toksyn z organizmu. Błonnik witalny przechodzi przez układ trawienny i nie zostaje strawiony. To dobrze, bo oczyszcza ściany jelita i zabiera składniki, których nie powinno tam być, pozwalając je wydalić.

To nie wszystkie zalety Fibre Select.

Fibre Select pomaga w odchudzaniu

Stosowanie Fibre Select, oprócz wyżej wymienionych, ma również inne zalety. Pozwala wyregulować pracę układu trawiennego, zmniejsza głód, pozwala na dłużej zachować sytość. Skutecznie walczy z zaparciami i wzdęciami, dlatego pozwala Ci się poczuć lekko. Systematyczne stosowanie dodaje energii i pozwala usunąć balast, który przeszkadza na co dzień w sprawnym funkcjonowaniu.

Nie czekaj aż sytuacja sama się poprawi. Już teraz pomóż swojemu organizmowi, który wysyła mnóstwo sygnałów, że potrzebuje Twojego wsparcia. Powiedz „tak” dobremu zdrowiu, lepszemu samopoczuciu i ładniejszej sylwetce. Zamów Fibre Select – tutaj w najlepszej cenie. Naprawdę warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *